Uudised ja uudiskirjad

Premium 7 Grand Prix stardib järgmisel nädalavahetuse Tartus

Premium 7 Grand Prix rannavõrkpalli karikasarja esimene etapp peetakse tänavu 14.-15. juunil traditsiooniliselt Tartus, võistlus kannab sama nimisponsori nime nagu kogu sari - Premium 7 Cup. Kokku on nii meestele kui naistele sel suvel kavas viis etappi, kusjuures viimasel etapil mängitakse välja ka Eesti meistritiitlid.


Tartu etapp leiab aset nädalavahetusel Eesti Maaülikooli spordihoone ja Pepleri väljakutel, kaalukamad kohtumised tuuakse fännideni aga otse Raekoja Platsil. Naiste turniir mängitakse ära laupäevaga, meeste otsustavad mängud toimuvad pühapäeval. Mullu tulid avaetapi võitjateks Karl Jaani - Rain Raud, kes alistasid finaalis lätlased Toms Benjavs - Edgars Točsi. Naiste turniiri esikoht kuulus Kertti Külm - Eliise Hollasele.


Enne jaanipäeva mängitakse ka üks etapp Pärnus, suvepealinn ootab volletajaid 21.-22. juunil Hartwall Jaffa Cupile. Teine Pärnu etapp on kavas 12.-13. juulil. Juulis toimub üks etapp ka Tallinnas, kui Pirita rand täitub rannavõrkpalluritega 19.-20. juulil Vytautas Cupil. Mõlemad Pärnu ja ka Pirita etapid meestele toimuvad kahepäevastena, naiste võistlused peetakse pühapäeval.


Eesti meistritiitel meeste arvestuses selgitatakse välja Kuressaares 2.-3. augustil toimuval Tradehouse Cupil, naistel aga 8.-9. augustil Tõrva rannas aset leidva Frendit Cup raames.


Võistlustele registreerimine on avatud volley.ee kodulehe kaudu SIIN. Registreerimise tähtajaks on võistlusnädala kolmapäev kell 12:00.


Tänavuse hooaja Premium 7 Grand Prix ajakava leiate SIIT.

Allikas: http://www.volley.ee/premium-7-grand-prix-stardib-jrgmisel-ndalavahetuse-tartus


Foto: Delfi